پنجره ترمال بریک درتبریز/پنجره upvcدرتبریز

folder_openدسته‌بندی نشده
commentبدون دیدگاه

ویژگی پنجره های گروه صنعتی استار وین تولید کننده انواع درب وپنجره های upvcوترمال بریک باشیشه های دوجداره درتبریز

برحی از پروژه های ما در زمینه در و پنجره upvc استار وین

 • بازدهی بسیار بالای پنجره
  صرف نظر از قیمت های مناسب این نوع پنجره ها باید اعلام کنیم که باز دهی پنجره ها به قدری مناسب است که نه تنها در بازار ایران بلکه در تمام کشورها اغلب از پنجره های upvc  استفاده می کنند. با توجه به مواد اولیه که این پنجره ها دارند خود پروفیل ها به تنهایی عایق می باشند وپل های ارتباطی برودت را از بین می برند. جدا از این پروفیل ها ،گسگت هایی که در این پروفیل ها طراحی شده باعث می شود که شیشه ها وزهوارها با فشار جا بیفتند و همین باعث می شود که هیچگونه درز یا فضایی باقی نماند که پرت حرارت ایجاد شود. البته مونتاژ پنجره ها نیز تاثیر زیادی بر این عوامل دارند.
 • خرید راحت پنجره
  یکی از علت های استقبال مردم ازپنجره های upvc خرید اسان می باشد. خرید اسان به این معنا که درسایت ها و شبکه های اجتماعی با تبلیغات گسترده روبرو می شوید و شرکت مناسب با شرایط خود را به راحتی پیدا می کنید. خرید راحت یکی از عوامل خرید خوب می باشد ،چرا که که انواع پروفیل ها و درجه کیفت ان ها را به سادگی نمایان می شود و شیشه های استاندارد و یراق الات نمونه معرف حضور همگان می باشد.
پنجره دوجداره upvc وین کار
 • قیمت مناسب پنجره های upvc
  از خصوصیات پنجره های دو جداره upvc قیمت مناسب نسبت به دیگر متریال ها می باشد. اگر شما ابعاد مشخصی داشته باشید و از پنجره upvc استفاده کنید در مقایسه با پنجره های چوبی دو جداره و یا Hلومینیوم قیمت های مناسب تری به دست می اورید،البته با کیفت بالاتر ازاین پنجره ها. با توجه به خصوصیات بالا ،توجه مردم از جمله سازندگان ساختمان به این متریال جلب شده و در ده سال گذشته شاهد استقبال فراگیر مردم ازاز این نوع پنجره ها در بازار ایران شده و هر روز به استفاده کنندگان ان اضافه می شود.
 • نصب آسان
  نصب اسان یکی از مزیت های در و پنجره upvc می باشد. پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان باعث شده که پنجره ها نیز همسو با این تکنولوژی پیشرفت کنند و برای تمامی ساختمان ها از جمله ساختمانهایی که قصد باز سازی دارند مقاطع مختلفی طراحی کنند که با توجه به گستردگی این مقاطع پنجره ای نمیماند که نتوان ان را تعویض کرد. پس هر نوع پنجره شامل آهنی ،آلومینیومی و چوبی نیست که پنجره های جدید روی آنها سوار نشوند.
 • سفارش مستقیم ازخط تولید ومشاوره رایگان:۰۹۱۴۲۳۳۴۱۳۹

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست